Şimşek Taksi

Ticari Araç Piyasasına Yeni Bir Bakış Açısı

Misyon: Ticaretin Kalesi Şimşek Taksi, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.

Vizyon: Verdiğimiz tüm hizmetlerde her daim kaliteyi ön planda tutmak ve ticari plakada lider isim olmak önceliğimizdir.

Ticaretin Kalesi Şimşek Taksi, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.

Ticari taksi plakasına yeni bir bakış açısı getiren Şimşek Taksi, 1986 yılında İstanbul Laleli’de Ticari Plaka sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Gelişim hamlesini ilerleyen yıllarda Şimşek Otomotiv’i kurarak sürdürmüştür. Sektörde yılların verdiği deneyim, güçlü sermaye yapısı, hizmet anlayışı ile özellikle Lüks Otomobil alanında uzmanlaşmıştır.

Otomobilde dünyanın dev markalarını, hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç ürün yelpazesinde müşterilerine sunmaktadır.

Şimşek Taksi; İstanbul’da otomobil pazarının merkezi konumundaki İstoç Oto Ticaret Merkezi’nde kendine ait showroom alanında Burak Plaza’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Şimşek Taksi; 2013 yılında da ticari araç alım-satım konusunda işinin uzmanı Fikret ŞİMŞEK ile yaptığı ortaklık sonucunda Şimşek Taksi firmasını kurarak ticari araç piyasasına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Bu ortaklık sonrasında minibüs, taksi dolmuş (7+1) ve servis piyasasına da girerek ticari araçta faaliyet konusunu zenginleştirmiştir. Şimşek Taksi eğitimli, alanında uzman, hoşgörülü, güvenilir ve dinamik çalışanlarıyla güvenilir ve temiz ticareti ilke edinmiştir.

Şimşek Taksi, İkinci el ve sıfır otomobil alım satım hizmetleri, ticari taksi plaka alış satış hizmetleri, sarı taksi plakası, taksi dolmuş plakası, minibüs plakası, ticari plaka gibi konularda verdiği hizmetler ile yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.