Şimşek Taksi

Ticari Araç Piyasasına Yeni Bir Bakış Açısı

Misyon

Ticaretin kalesi Şimşek Taksi, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.

Vizyon

Verdiğimiz tüm hizmetlerde her daim kaliteyi ön planda tutmak ve ticari plakada lider isim olmak önceliğimizdir.

Hakkımızda

Ticari taksi plakasına yeni bir bakış açısı getiren Şimşek Taksi, 1986 yılından itibaren İstanbul Laleli’de başlayan ticari plaka sektörünü takip etmeye başlamıştır.Gelişim hamlesini ilerleyen yıllarda da devam ettirerek Askar İstoç’u kurmuştur. Daha sonrasında isim değişikliğine giderek Askar İstoç olan ismini Şimşek Taksi olarak değiştirmiştir. Bununla birlikte Şimşek Grup’u da kurarak sektörde öncü firmaların başında gelmektedir.

Sektörde yılların verdiği deneyim, güçlü sermaye yapısı, hizmet anlayışı ile ticari plaka, ticari araçlar, hususi araçlar ve lüks otomobil alanında uzmanlaşmıştır. Otomobilde dünyanın dev markalarını, hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç ürün yelpazesinde müşterilerine sunmaktadır.

Şimşek Taksi; İstanbul’da otomobil pazarının merkezi konumundaki İstoç Oto Ticaret Merkezi’nde kendine ait showroom alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şimşek Taksi eğitimli, alanında uzman, hoşgörülü, güvenilir, profesyonel ve dinamik çalışanlarıyla güvenilir ve temiz ticareti ilke edinmiştir.

Şimşek Taksi, İkinci el ve sıfır otomobil alım satım hizmetleri, ticari taksi plakası alış satış hizmetleri, sarı taksi plakası, taksi dolmuş plakası, minibüs plakası, tüm ticari plakalar, danışmanlık, inşaat, otel, sanayi gibi konularda verdiği hizmetler ile yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.